Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Jak dostać błyskawiczną pożyczkę przez Internet w OK Money

Internet

10 prostych kroków do aplikacji o błyskawiczną pożyczkę przez Internet.

 1. Wybierz żądaną kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty ze strony głównej.
 2. Wypełnij wniosek online.
 3. Decyzja dotycząca przyznania pożyczki zostanie dokonana bezzwłocznie. Otrzymasz od nas potwierdzenie na stronie internetowej
 4. W celu potwierdzenia Twoich danych otrzymasz SMS z kodem potwierdzającym, który należy wpisać w miejscu wskazanym na stronie.
 5. Przeczytaj uważnie, a następnie zaakceptuj, warunki przyznania pożyczki.
 6. W celu weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy, prosimy o przekazanie na nasze konto 1 grosza (0,01 zł) przelewem internetowym, ze swojego konta.
 7. Od momentu zaksięgowania przelewu w wysokości 1 grosza, w ciągu godziny (i w godzinach pracy naszego biura) przelewamy kwotę chwilówki na konto bankowe Klienta.
 8. W ciągu kolejnych kilku dni otrzymasz od nas pocztą fakturę, z wyjaśnieniem, jak spłacić podjętą pożyczkę. Razem z fakturą otrzymasz umowę pożyczkową, którą należy podpisać i odesłać do nas, w załączonej kopercie zwrotnej. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł ubiegać się o kolejną pożyczkę przez Internet. Jeżeli w procesie aplikowania o udzielenie pożyczki wybrałeś opcję podpisania umowy poprzez udzielenie pełnomocnictwa – przesyłanie umowy drogą pocztową nie jest konieczne.
 9. Ubiegając się o pożyczkę, Klient może wybrać sobie hasło, które razem z jego numerem telefonu komórkowego, daje mu możliwość ubiegania się o kolejne pożyczki, już bez potrzeby weryfikacji SMS i procedury przelewu pieniężnego.
 10. Procedura ubiegania się o pożyczkę została zredukowana do minimum, tak, żeby Klient nie tracił zbędnego czasu na skomplikowane formalności. OK Money to gwarantowana pożyczka bez zaświadczeń i pośredników, podjęta przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku ze strony Klienta. Przekonaj się sam!

SMS

Po spłacie pierwszej pożyczki możesz aplikować o kolejną przez SMS-a, potrzebujesz jedynie ustalone wcześniej hasło.

 1. Wyślij SMS o treści: OKM KWOTA POŻYCZKI OKRES POŻYCZKI HASŁO na numer 4455

  Np: OKM 1000 15 MAMAtata.

  Czas pożyczki to zawsze 15 lub 30 dni. Kwota pożyczki to 200 - 3000 zł w zależności od ilości wziętych już pożyczek z OK Money.

 2. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie SMS-em. Usługa ta jest bezpłatna. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, otrzymasz umowę na adres e-mail. Po przeczytaniu umowy zatwierdź ją poprzez przesłanie nam kodu podanego w wiadomości SMS. Masz na to max. 6 godzin.
 3. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto niezwłocznie, w godzinach pracy naszego biura, czyli pon. - pt. w godz. 8-18.

Oferujemy pożyczki bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Aplikacja on-line jest całkowicie bezpłatna. Możesz na nas liczyć i dołączyć do wielu zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty. Zarejestruj się, przekaż 1 grosz i otrzymaj błyskawiczną pożyczkę przez internet na konto w ciągu pół godziny!

Dowiedz się jak aplikować przez Internet

Dowiedz się jak aplikować przez SMS-a