Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

O nas - OK Money Poland

OK Money jest polską firmą udzielającą pożyczek chwilówek przez Internet lub wiadomość SMS. Udzielamy pożyczek nie pytając o cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze – to Klient decyduje na co chce je wydać.

OK Money jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Dollar Financial Group. DFG Global to jedna z czołowych firm na świecie oferujących swoim klientom pożyczki krótkoterminowe. Grupa DFC jest notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ i prowadzi działalność w siedmiu krajach poza Stanami Zjednoczonymi. W całej grupie pracuje ponad 5000 osób w 1236 punktach. W gamie swoich produktów grupa oferuje transfery gotówkowe Western Union, karty debetowe, skup złota, jak i wymianę walut.

Za pośrednictwem Internetu grupa DFC obsługuje klientów pod markami:

OK Money popiera rozważne gospodarowanie budżetem i wydawanie pieniędzy w zgodzie z planowanymi przychodami, rozumiemy jednak, że czasem zdarzają się nieprzewidziane wydatki, które wymagają doraźnego zastrzyku gotówki.

Procedury podjęcia pożyczki chwilówki z OK Money zostały uproszczone do minimum, po to, by oszczędzić naszym Klientom czasu i potencjalnych problemów. Wystarczy wypełnić krótki formularz online i poczekać kilka sekund na decyzję kredytową. Pieniądze są lokowane na koncie bankowym Klienta zaraz po tym, jak potwierdzimy jego tożsamość.

Dane naszych Klientów są utajnione, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, a połączenie z serwisem OK Money Poland jest zaszyfrowane, dlatego korzystanie z naszych usług jest nie tylko łatwe, ale też bezpieczne. Jednorazowo, gwarantujemy szybką pożyczkę w wysokości od 200 – 3000 zł.

OK Money to setki zadowolonych Klientów. Jesteśmy po to, by Ci pomóc!