Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Pożyczki dla pełnoletniej młodzieży

Studentka zadowolona z pożyczki od OK Money, dzięki której zakupiła nowe podręczniki

Młodość to potrzeby i wydatki. Młodość to także zwykle brak regularnych, satysfakcjonujących dochodów, a przecież każdy młody człowiek, nawet taki, który nie ma pracy, chce się rozerwać, uczyć się języka obcego, pójść do kina, teatru, na koncert, uprawiać sporty. Niestety, niektóre z tych potrzeb sporo kosztują, więc często zdarza się przekraczanie skromnego budżetu miesięcznego takiego nastolatka. Jak się można poratować w takiej sytuacji?

Z propozycją dla takich ludzi wychodzi OK Money Poland, oferując pożyczkę dla młodych (oczywiście chodzi wyłącznie o osoby pełnoletnie – mające ukończone 18 lat). Taka pożyczka to przede wszystkim…

  • Błyskawiczna decyzja o przyznaniu pieniędzy – nie trzeba tracić czasu na studiowanie ofert różnych banków.
  • Minimum formalności – pożyczkobiorca wypełnia jeden krótki formularz na stronie internetowej.
  • Gotówka na koncie w godzinę – można dzięki temu szybko skorzystać z pieniędzy i wydać je choćby na atrakcyjne oferty promocyjne czy szybkie wyprzedaże.

Z pożyczką dla młodych od OK Money będzie można sfinansować koszty kursów, pomocy naukowych lub też potrzeby związane z zainteresowaniami – zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne. Dzięki pożyczce uda się sympatycznie i praktycznie spędzić czas.

Żeby otrzymać ten zastrzyk gotówki, nie musisz biegać po różnych bankach i przeszukiwać ich ofert, a potem stracić czas na ich porównywanie i wybieranie. Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny wniosek i poczekasz około 15 minut na decyzję o kredycie. Następnie w ciągu godziny pieniądze znajdą się na Twoim koncie.