Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Pożyczka dla nowej firmy

Kobieta, która dzięki pożyczce z OK Money poprawiła płynność finansową swojej firmy.

Nowo otwarta działalność gospodarcza, dowolna firma, która dopiero startuje na rynku, przedsiębiorca stawiający pierwsze kroki w danej branży… potrzebują na początek pieniędzy. Aby rozkręcić biznes i nie martwic się płynnością finansową, warto na tym etapie zainwestować możliwie dużo, by potem mieć większe zyski. Okres startu jest szczególnie trudnym czasem dla firmy. Młode przedsiębiorstwo stara się wtedy zaistnieć na rynku, pośród licznej konkurencji, więc każdy dodatkowy zastrzyk pieniężny jest na wagę złota.

Nowa firma potrzebuje środków finansowych nie tylko na rozwój, ale i na pokrycie kosztów bieżących, które zwykle obciążają mocno budżet w sytuacji, gdy nie ma jeszcze widocznych zysków. Gdy więc braknie pieniędzy, wsparciem finansowym dla raczkującego przedsiębiorstwa może okazać się pożyczka dla nowych firm udzielana przez OK Money Poland. Jej największe zalety to…

  • Krótki termin oczekiwania na decyzję – zwykle chodzi o ten sam dzień, w którym złożono wniosek.
  • Minimum formalności – nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.
  • Pieniądze na koncie firmy w ciągu godziny – gotowe do rozdysponowania.

Jeśli więc Twoja nowa firma pilnie potrzebuje zastrzyku finansowego, wejdź na stronę serwisu OK Money Poland i wypełnij internetowy wniosek. Kwadrans zajmuje podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki. Potem (w ciągu godziny) dodatkowe (wnioskowane przez Ciebie pieniądze) zasilą Twoje firmowe konto. Praktycznie natychmiast możesz je wykorzystać.


Weź pożyczkę online

Wybierz kwotę pożyczki

  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka

Okres kredytowania

  • 15 dni
  • 30 dni
Kwota pożyczki: 300 zł
Okres kredytowania: 30 dni
RRSO: 0 %
Limit wieku: 18 lat
Do spłaty: 300 zł

Biuro Obsługi Klienta


W dni powszednie od 8:00 do 18:00

Tel.:

58 881 01 02

Fax.:

58 728 24 50