Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Pożyczki dla studentów – kredyt gotówkowy

Student na uczelni z pożyczką w OK Money Studia to taki okres w życiu człowieka, kiedy ma się już całkiem spore potrzeby finansowe przy jednoczesnych bardzo niewielkich możliwościach zarobkowania. Podręczniki, kursy, wakacje, akademik, rozrywki… za wszystko trzeba płacić. Student lubi się ubrać, pobawić, mieć (choćby stary) samochód dla wygody, skoczyć do pubu ze znajomymi albo na jakiś koncert. Czasem musi iść do fryzjera albo do dentysty lub po prostu mieć pieniądze na swoje hobby. Tymczasem… Stypendia są skromne i przyznawane tylko nielicznym osobom, finansowa pomoc rodziców… no cóż – ma swoje granice, a pracować nie ma kiedy, bo zajęcia, zaliczenia, egzaminy, etc. do tego obecny rynek pracy w Polsce nie rozpieszcza nas mnogością ofert. Jeszcze mniej jest takich, z których mogliby skorzystać studenci, ze swoim brakiem dyspozycyjności, nieregularnymi godzinami dostępności, bardzo małym lub wręcz żadnym doświadczeniem na danym stanowisku oraz z naturalną niechęcia do pracy w trakcie sesji i w okresie wakacyjnym. Trudno się niestety na tym polu zgrać pracodawcom i przyszłym absolwentom, nawet tych najlepszych uczelni. Jak zatem można tu zaradzić? Co ma zrobić student, który pilnie potrzebuje pieniędzy?

OK Money Polska wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując kredyty dla studentów w kwotach, które z pewnością pomogą pokryć bieżące wydatki związane z nauką i studiami, jak również sfinansować niektóre potrzeby związane z życiem kulturalnym, wakacjami czy inną studencką rozrywką. Nie biegasz po bankach, nie czytasz niezliczonej ilości niezrozumiałych wielostronicowych regulaminów napisanych drobnym maczkiem. Wchodzisz tylko na stronę internetową, gdzie wypełniasz wskazany wniosek elektroniczny (co zajmuje raptem kilka minut) i czekasz na decyzję o przyznaniu kredytu, co ma miejsce jeszcze tego samego dnia. Wnioskowane pieniądze trafiają na konto w ciągu godziny, licząc od momentu otrzymania informacji o pozytywnej decyzji w związku z kredytem.

Pożyczki dla studentów z OK Money to przede wszystkim…

  • Oszczędność Twojego czasu – nie chodzisz po bankach by przeglądać oferty.
  • Minimum formalności – wystarczy wypełnić i wysłać wniosek online.
  • Gotówka w ciągu godziny - możesz wiec na przykład korzystać z różnego rodzaju okazyjnych ofert, bez konieczności wcześniejszego planowania takich wydatków.