Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Gotówka online

Mężczyzna, który otrzymał gotówkę online w OK Money

Co zrobić, kiedy w portfelu brakuje paru przysłowiowych „groszy”? Gdy niespodziewany wypadek losowy niespodziewanie destabilizuje sytuację rodzinną? Dobrze wowczas mieć świadomość, że ktoś wyciągnie pomocną dłoń, pomoże zapełnić dziurę w domowym budżecie. Takim swoistym kołem ratunkowym jest nasza gotówka online. Pieniądzę w OK Money Poland są dostępne od zaraz, wystarczy tylko po nie siegnąć. To proste i nowoczesne rozwiązanie. Wchodzisz na naszą stronę, wypełniasz wniosek internetowy. Nie musisz nic więcej robić. My nie zawiedziemy Twojego zaufania, nasza oferta jest skierowana do wszystkich. Bez względu na to, czy jesteś nowym klientem, czy już korzystałeś z naszych usług.

Chwilówki to nasza specjalność. Bez niepotrzebnych pytań, bez stresu, gdy liczy się Twój czas. W takich sytacjach banki nie zdążą, tam piętrzą się jedynie stosy dokumentów. Z nami masz pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu. Masz na co tylko chcesz. Nie musisz rezygnować z nieczego. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Zapewniamy:

  • Natychmiastową decyzję o kredycie – bez studiowania ofert różnych banków,
  • Minimum formalności – wystarczy wypełnić i wysłać internetowy wniosek,
  • Pieniądze w ciągu jednej godziny na koncie – niezwłocznie możesz zająć się swoimi bieżącymi wydatkami.

Dla nas liczysz się Ty i to, że możemy Ci pomóc. Ty masz potrzebę, my pieniądze na jej zrealizowanie.


Weź pożyczkę online

Wybierz kwotę pożyczki

  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka

Okres kredytowania

  • 15 dni
  • 30 dni
Kwota pożyczki: 300 zł
Okres kredytowania: 30 dni
RRSO: 0 %
Limit wieku: 18 lat
Do spłaty: 300 zł

Biuro Obsługi Klienta


W dni powszednie od 8:00 do 18:00

Tel.:

58 881 01 02

Fax.:

58 728 24 50