Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Masz telefon - masz kredyt… na SMS

Pożyczkę z OK Money możesz otrzymać wysyłając SMS Pożyczka na SMS. Znak naszych czasów! Dziś, jeśli pilnie potrzebujesz stosunkowo niewielkiej gotówki, aby pożyczyć pieniądze, nie musisz już nawet wychodzić z domu, nie mówiąc już o traceniu czasu na chodzenie po wielu bankach, porównywanie ofert i przekonywanie poszczególnych instytucji, dlaczego jesteś wiarygodnym klientem. Teraz kredyt czy pożyczkę zaciąga się bez wychodzenia z domu – przez telefon. SMS jest sposobem na uwiarygodnienie siebie. Nie musisz mieć poręczycieli, zaświadczeń z pracy, podpisów żyrantów, etc. Nie musisz także tłumaczyć się komukolwiek z tego, na co chcesz wydać pożyczkę. Tak to działa na przykład w przypadku OK Money Polska.

Klientom, którzy spłacili już swoją pierwszą pożyczkę, OK Money Poland oferuje kredyt na SMS w przypadku kolejnej pożyczki, potrzebne jest jedynie ustalone wcześniej hasło. Taka pożyczka przez SMS to wygodna i szybka forma zaciągania kredytu. Charakteryzuje się uproszczeniem procedur, zminimalizowaniem formalności i oszczędnością czasu obu stron.

Kredyt na SMS przyznawany przez OK Money ma następujące zalety…

  • Błyskawiczna decyzja – nie musisz odwiedzać różnych banków i tygodniami czekać na ich odpowiedź.
  • Minimum formalności – nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń lub poręczycieli. Wystarczy SMS i Twoje hasło.
  • Gotówka na koncie w ciągu godziny – dzięki temu masz możliwość skorzystania na przykład z ofert typu last minute.

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę przez telefon, przeczytaj i dowiedz się, jakie to proste: Jak dostać chwilówkę przez SMS. Wystarczą cztery proste kroki, aby cieszyć się dodatkową gotówką.


Weź pożyczkę online

Wybierz kwotę pożyczki

  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka

Okres kredytowania

  • 15 dni
  • 30 dni
Kwota pożyczki: 300 zł
Okres kredytowania: 30 dni
RRSO: 0 %
Limit wieku: 18 lat
Do spłaty: 300 zł

Biuro Obsługi Klienta


W dni powszednie od 8:00 do 18:00

Tel.:

58 881 01 02

Fax.:

58 728 24 50