Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Pożyczka remontowa, kredyt na remont mieszkania

Remont możliwy z pożyczką w OK Money Każde mieszkanie wymaga raz na jakiś czas mniejszych lub większych zmian. Czasem wystarczy tylko przemeblowanie, a innym razem jesteśmy zmuszeni przeprowadzić większy, gruntowny wręcz remont. Często po zakupie domu lub mieszkania z rynku wtórnego musimy liczyć się z koniecznością przeprowadzenia remontu. W zależności od stanu mieszkania trzeba wymienić okna, drzwi, instalację elektryczną, urządzenia sanitarne, albo po prostu odświeżyć mieszkanie i zaprowadzić w nim własny porządek, urządzić po swojemu, dopasować do własnych potrzeb.

W przypadku domu może nas spotkać również konieczność konserwacji elementów zewnętrznych. Czasem konieczna jest naprawa lub wymiana dachu, ocieplenie ścian czy odnowienie elewacji. Zdarza się też, że chcemy przebudować lub rozbudować dom, dobudować balkon, taras, garaż lub dodatkowe piętro, zmienić układ pomieszczeń.

Gdy okazuje się, że plany remontowe przekroczą nasz własny budżet, naprzeciw wychodzi nam OK Money Poland, oferując kredyt remontowy, dzięki któremu możemy sfinansować nasze remontowe plany i odświeżyć nasze cztery kąty. Biorąc kredyt na remont mieszkania lub domu w OK Money Polska nie musimy przechodzić przez skomplikowane procedury. Musimy tylko wypełnić internetowy formularz i poczekać maksymalnie godzinę na decyzję i pieniądze.

Podsumowując, pożyczka remontowa z OK Money niesie ze sobą takie korzyści, jak:

  • Szybka decyzja o kredycie – bez biegania po bankach i przeglądania ofert,
  • Minimum formalności - wniosek wypełniasz online,
  • Pieniądze na Twoim koncie w ciągu jednej godziny - możliwość skorzystania z aktualnych wyprzedaży i promocji oraz brak konieczności wcześniejszego planowania.