Prosimy zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą korzystania z plików cookie na naszej stronie. Dalsze korzystanie ze strony internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie z plików cookie zgodnie polityką prywatności OK Money.

Pożyczki pozabankowe online – szybkie rozwiązanie konkretnego problemu

Pozabankowa pożyczka pomogła tej parze pokryć nagły wydatek

Pożyczki gotówkowe to forma wsparcia finansowego, z której chętnie korzystamy. O pieniądze można ubiegać się zarówno w bankach, jak i innych instytucjach finansowych, zwanych pozabankowymi. Pożyczki pozabankowe mają sporo plusów w porównaniu z kredytami zaciąganymi w bankach. Po pierwsze, procedury są uproszczone, wszystko zajmuje mniej czasu, tym samym – gotówka szybciej trafia na nasze konto. Po drugie, pożyczka pozabankowa udzielana jest na dowolny cel. Nie musimy przedstawiać dokumentów, w których wyjaśniamy, na co chcemy ją przeznaczyć. Po trzecie wreszcie, nikogo nie interesuje historia naszego konta, zadłużenia, comiesięczne wynagrodzenie czy stałe wydatki, Pożyczki pozabankowe są zwykle stosunkowo niewielkie, dlatego zaświadczenia, żyranci, poręczycielem etc. nie są tu najważniejsi, co upraszcza sprawę i ułatwia załatwienie gotówki, która jest nam pilnie potrzebna, choćby na… nowy komputer czy… urządzenie przyjęcia.

W instytucjach takich, jak OK Money Poland, pieniądze otrzymamy jeszcze tego samego dnia, w którym złożymy wniosek o mikropożyczkę. Potrzebny jest tylko dowód osobisty, telefon komórkowy i dostęp do Internetu. Gotówka (w wysokości od 200 do 1500 / 3000 PLN) trafia na wskazane konto bankowe w godzinę od decyzji o przyznaniu pożyczki. Nagły problem finansowy mamy zatem rozwiązany błyskawicznie!

Pożyczki pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością między innymi ze względu na swoje zalety…

  • Błyskawiczna decyzja o przyznaniu pożyczki chwilówki – zapada w ciągu zaledwie 15 minut.
  • Żadnych zbędnych formalności – wystarczy wypełnienie i wysłanie internetowego wniosku.
  • Pieniądze na koncie w ciągu godziny – dzięki temu można skorzystać z aktualnych wyprzedaży i rabatów, wszelkich okazyjnych ofert, etc.

Jeśli więc potrzebna Ci jest szybka pożyczka pozabankowa - bez zaświadczeń i przedzierania się przez formalności, odwiedź stronę OK Money. Wypełnij internetowy wniosek i poczekaj około 15 minut, aby poznać decyzję o przyznaniu kredytu. Pieniądze wpłyną na Twoje konto w ciągu godziny od informacji o decyzji.